Kalendarium imprez  

październik 2017
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Szczegóły

DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ15Z okazji Dnia Nauczyciela, podczas zajęć plastycznych, dzieci ze świetlicy wykonały własnoręcznie laurki dla swoich ulubionych nauczycieli.  
Uczestnicy zajęć stworzyli przepiękne „kartki". Podczas pracy widać było ich ogromne zaangażowanie i zadowolenie z efektów końcowych.

Czytaj więcej...

RAJD ROWEROWY

Szczegóły

glownewyszewo

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA KULINARNE

Szczegóły

GŁÓWNE

Czytaj więcej...

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Szczegóły

SPRZĄTANIE ŚWIATA037Dnia 22 września br. dzieci ze świetlicy Wyszewie, wzięły udział w akcji „ Sprzątanie świata”. Jak co roku udaliśmy się do pobliskich lasów.
„Świetliczaki” chętnie sprzątały świat i dokładnie segregowały zebrane odpady, wykazując się przy tym dużą wiedzą. Cieszymy się, że choć tak mogliśmy pomóc oczyścić Naszą Planetę. Pani sołtys Sylwii Krępeć dziękujemy za zakup worków i pysznych lodów.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNA DROGA

Szczegóły

BEZPIECZNA DROGA027Wraz z początkiem roku szkolnego wzrasta natężenie ruchu drogowego.
Bardzo często najmłodsi nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, zachowując się nierozważnie i niebezpiecznie. Przez cały tydzień w świetlicy tematem zajęć była „Bezpieczna droga do szkoły i świetlicy”. Dzieci poznały podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do świetlicy i szkoły. Na zajęciach zostały omówione podstawowe zasady obowiązujące w ruchu drogowym, sygnalizacji świetlnej, przejścia dla pieszych, znaków drogowych, przejścia poboczem oraz jazdy na rowerze. Po wspólnej pogadance każde dziecko otrzymało odblask do plecaka.

Czytaj więcej...

SPACER DO LASU

Szczegóły

GŁÓWNE

Czytaj więcej...

WAKACJE 2017

Szczegóły

 

główne

SPRAWOZDANIE WAKACJE 2017 (KLIKNIJ TUTAJ)

Czytaj więcej...

"WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI"

Szczegóły

Udział dzieci w Gminym spotkaniu integracyjnym
 " WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI"

Czytaj więcej...

Plan pracy

Szczegóły

Plan pracy świetlicy wiejskiej w okresie zorganizowanych zajęć wakacyjnych Wyszewo 2017

Czytaj więcej...

WAKACJE

Szczegóły

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU 7-13 LAT NA ZAJĘCIA WAKACYJNE

DZIEŃ DZIECKA

Szczegóły

DZIEŃ DZIECKA2003 czerwca br. na palcu rekreacyjnym przy GOK, odbył się Dzień Dziecka. Organizatorzy zamówili dla maluchów dmuchany zamek, z którego można było korzystać do woli oraz wiele gier i zabaw. Dzieci chętnie brały udział w konkursach sprawnościowych zorganizowanych przez instruktora Małgorzatę Kowal i panią Kamilę Sobieraj. Pan Jacek Jachimowski z Klubu Sportowego „LOTNIK" w Rosnowie, zorganizował turniej strzelecki dla dzieci. Pierwsze miejsce w strzelaniu do celu zajął Bartosz Sobański, drugie Bartosz Hoffmann, a natomiast III miejsce Bartosz Pietrzak. W czasie imprezy odbył się konkurs plastyczny pt: „Zwierzęta naszych lasów". Pierwsze miejsce zajęła Roksana Bunga, drugie Adrian Łukowski, trzecie Sandra Gałka. Przygotowane atrakcje cieszyły się wielkim zainteresowaniem, a każda konkurencja była nagradzana słodkim upominkiem. Podczas imprezy na grillu skwierczały smakowite kiełbaski dla wszystkich chętnych oraz pyszne ciasto upieczone przez mamy.
Sołtys Sylwia Krępeć, Rada Sołecka oraz instruktor Małgorzata Kowal dziękują wszystkim za zaangażowanie w organizację imprezy.

Czytaj więcej...

Maj

Szczegóły

glowne

Czytaj więcej...

DZIEŃ MATKI

Szczegóły

 główneZ okazji Dnia Matki, dzieci ze świetlicy w Wyszewie na zajęciach plastycznych, wykonały niespodzianki dla mam. Okazuje się, że nawet zwykły słoik lub butelka o ciekawym kształcie może stać się niepowtarzalnym prezentem. Świetną techniką do zdobienia jest metoda decoupage. Aby opanować tę sztukę nie trzeba wielkich zdolności, wystarczy odrobina cierpliwości i wyobraźni. Podczas wykonywania prac plastycznych przez dzieci widoczne było zaangażowanie oraz chęć osiągnięcia celu. Pozwoliło to na stworzenie pięknych, niemalże dzieł sztuki o różnym przeznaczeniu użytkowym. Wazon czy słoiczek na pewno sprawi radość każdej mamie.

Czytaj więcej...

KWIECIEŃ W ŚWIETLICY

Szczegóły

GŁOWNE

Czytaj więcej...

Zrób porządek na planecie. Czysto musi być na świecie!

Szczegóły

sprzątanie świata 27

Czytaj więcej...

Jajko w potrawie wielkanocnej

Szczegóły

główneDnia 11 kwietnia br., w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie odbył się konkurs kulinarny dla dzieci pt:„Jajko w potrawie wielkanocnej". Wszystkie dania na powyższą uroczystość przygotowały własnoręcznie lub z pomocą rodziców, dzieci ze świetlicy.W konkursie wzięło udział 26 dzieci.

 

 

Czytaj więcej...

SHABBY CHIC

Szczegóły

głowne

07.04.2017 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie odbyły się warsztaty Shabby Chic-metoda postarzania i bielenia przedmiotów. Zajęcia prowadziła pani Anna Stor. Technika ta pozwala nam nauczyć się jak malować i postarzać oraz dekorować nie tylko meble, ale również małe przedmioty z drewna.

Uczestniczki zajęć wykonały „Zajączka Wielkanocnego”.

Czytaj więcej...

PALMY WIELKANOCNE

Szczegóły

PALMY WIELKANOCNE 06Dnia 06.04.2017 r. w świetlicy w Wyszewie odbyły się warsztaty wykonania palm wielkanocnych. Zajęcia prowadziła pani Renata Lisaj.Pani  Renata krok po kroku pokazała w jaki sposób  można samodzielnie wykonać palmę. Wszystkie palmy wielkanocne udały się znakomicie!

Czytaj więcej...

POWITANIE WIOSNY

Szczegóły

POWITANIE WIOSNY 05

24 marca br. w świetlicy obchodzono „ Pierwszy Dzień Wiosny”, pod hasłem „ Witaj wiosno! Zrób tu czary! Obsyp kwieciem kraj nasz szary!”. Dzieci najpierw wyruszyły z „ Marzanną” do lasu. Po wspólnym spacerze, zgodnie z tradycją świetliczaki pożegnały zimę poprzez podpalanie ekologicznej kukły, którą wcześniej własnoręcznie wykonały. Jak co roku dzieci upiekły kiełbaski przy ognisku przygotowanym przez pana Darka Niezgodę. Dziękujemy Radzie Sołeckiej oraz pani sołtys Sylwii Krępeć za zakup kiełbasek oraz napoi.

 

Czytaj więcej...

Marzec w świetlicy

Szczegóły

Marzec

Czytaj więcej...

Ferie 2017

Szczegóły

Ferie 201728 głowne

Sprawozdanie ferie 2017 (kliknij tutaj)

Czytaj więcej...

III Turniej Tenisa Stołowego

Szczegóły

turniej głowne

Czytaj więcej...

PLAN ZORGANIZOWANYCH ZAJĘĆ ZIMOWYCH

Szczegóły

Plan pracy świetlicy  w Wyszewie

 „ Ferie Zimowe 2017„

 

Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 10: 00 do 16: 00 dla dzieci zapisanych na ferie, od godz. 14: 00 do 16: 00 dla młodzieży.

Okres trwania zajęć od 13 lutego do 24 luty 2017 r.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka

Szczegóły

plakat gosia

Czytaj więcej...

Ferie

Szczegóły

FERIE

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie