Kalendarium imprez  

grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

Wigilia w świetlicy

Szczegóły

 

Spotkanie Wigilijne12 grudnia br. w świetlicy w Wyszewie odbyło się spotkanie wigilijne. Na początku dzieci uczęszczające do świetlicy wspólnie podzieliły się opłatkiem i złożyły życzenia, następnie zasiedliśmy do kolacji wigilijnej. Po uroczystej kolacji wręczyliśmy dzieciom drobne upominki, które zostały zasponsorowane przez Rade Sołectwa Wyszewo. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim aktywnym mamom za współpracę ze świetlicą, Radzie Sołeckiej, pani sołtys Sylwii Krępeć, za to, że w czasie wszystkich imprez, które odbywają się w świetlicy, możemy na nich liczyć.

Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Żeby ten magiczny, świąteczny czas każdy spędził w gronie najbliższych, w miłej, ciepłej atmosferze. Życzymy wszystkim najjaśniejszej gwiazdki, przepięknej choinki, smacznego karpia w wigilię oraz moc prezentów. W Nowym zaś, 2019 Roku, niech wszystko będzie lepsze niż w poprzednim i tak niech się dzieje już, co rok. Życzymy, więc pomyślności, samych radosnych chwil i jak najwięcej rodzinnej miłości. Wspólnie z Wami dzielimy się opłatkiem. Niech będzie to zapowiedź wszystkiego, co najlepsze w przyszłości.
Życzą dzieci ze świetlicy w Wyszewie wraz z Panią Małgorzatą Kowal.

 

Czytaj więcej...

Andrzejki 2018

Szczegóły

 

image064Dnia 29 listopada br. odbyły się zajęcia profilaktyczne pt: " Mamo, tato nie pal! „ . Celem zajęć było uświadomienie dzieciom jakie są negatywne skutki dla zdrowia spowodowane paleniem papierosów. Jaki zły wpływ ma bierne palenie na zdrowie osób niepalących.
Po zajęciach odbyła się zabawa andrzejkowa. Wszyscy bawili się świetnie, a powodów do radości było wiele. Wróżki przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość. Nie zabrakło tradycyjnego lania wosku.

 

Czytaj więcej...

11 LISTOPADA

Szczegóły

image01611 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. To wielka data – symbol miłości do ojczyzny, walki o wolność, wiary i zwycięstwo. 07 listopada br. wychowankowie świetlicy uczestniczyły w zajęciach mających na celu uczczenia 100 rocznicy niepodległości naszego kraju. W czasie zajęć odbyła się pogadanka na temat symboli narodowych oraz hymnu Państwowego. Dzieci zapoznały się z historią walki o niepodległość.

Czytaj więcej...

Pamiętajmy o mogiłach na wyszewskich cmentarzach

Szczegóły

Pamiętajmy 11„Pamiętajmy o mogiłach na wyszewskich cmentarzach"

Dnia 30 października br. w świetlicy jak co roku zostało zorganizowane spotkanie w ramach „Pamiętajmy o mogiłach na wyszewskich cmentarzach". W spotkaniu tym uczestniczyły Panie z rady sołeckiej: Renata Lisaj oraz Kamila Sobieraj. Pod kierownictwem instruktora świetlicy dzieci wykonały stroiki, które 31 października zanieśliśmy na wyszewskie cmentarze.
Dzięki tej akcji, żadna mogiła w tym wyjątkowym dniu nie zostanie pominięta. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne

Szczegóły

Warsztaty kulinarne

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne 2018

Szczegóły

Zajęcia plastyczne 2018

Czytaj więcej...

Sprzątanie Świata 2018

Szczegóły

W dniu 21 września br., podobnie jak w latach poprzednich, dzieci ze świetlicy wzięły udział w akcji pt. „Sprzątanie świata", pod hasłem „Dziś sprzątamy stary świat, by nam istniał wiele lat"! Cały tydzień poświeciliśmy pogadance na temat: „ Jak segregować śmieci i dbać o Naszą Planetę". Udaliśmy się do po bliskich lasów. Nasze piękne lasy w pobliżu świetlicy są o wiele czystsze niż w poprzednich latach. Wszyscy chętnie, z dużym zaangażowaniem przyłączyli się do pracy, aby nasze piękne Wyszewo, chociaż i tak z roku na rok coraz piękniejsze, było jeszcze bardziej czyste.

Czytaj więcej...

Bezpieczna droga do Świetlicy!

Szczegóły

Bezpieczna droga do świetlicy i szkoły

Przez cały tydzień w świetlicy tematem zajęć była „ Bezpieczna droga do szkoły i świetlicy". Dzieci wzięły udział w Quizie z zakresu wiedzy o ruchu drogowym. Poznały podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do świetlicy i do domu. Na zajęciach zostały omówione podstawowe zasady obowiązujące w ruchu drogowym, sygnalizacji świetlnej, przejścia dla pieszych, znaków drogowych, przejścia poboczem oraz jazdy na rowerze. Wyjaśniliśmy sobie, jaką ważną rolę odgrywają odblaski i jak bardzo ważne jest bycie widocznym na drodze.

 

Czytaj więcej...

Wakacje 2018!

Szczegóły

 

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych (kliknij tutaj)

Czytaj więcej...

Plan zajęć wakacyjnych!

Szczegóły

 

Plan pracy świetlicy wiejskiej w okresie zorganizowanych zajęć wakacyjnych – Wyszewo 2018

 

Świetlica będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do godz. 16.00.

Okres trwania zajęć 02.07-20.07.2018 r.

Czytaj więcej...

Zajęcia profilaktyczne w Świetlicy w Wyszewie!

Szczegóły

Jak bezpiecznie korzystać z wypoczynku letniego? -Zajęcia Profilaktyczne

 

Dnia 15.06.2018 br. w świetlicy odbyły się zajęcia profilaktyczne pt:” Jak bezpiecznie korzystać z wypoczynku letniego? „. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw i zagrożeń w czasie wakacji, kształtowanie nawyku bezpiecznego spędzania czasu wolnego; rozbudzenie odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo;utrwalenie zasad powiadamiania odpowiednich służb w sytuacji zagrożenia. Po zakończonych zajęciach odbył się rajd rowerowy nad jezioro Debro.

Czytaj więcej...

Zajęcia wakacyjne w Wyszewie

Szczegóły

Dzień Dziecka w Zegrzu Pomorskim!

Szczegóły

Dzieci z Sołectwa Wyszewo uczestniczyły w Lotniczym Dniu Dziecka w Zegrzu Pomorskim. Dziękujemy za zaproszenie! Było fantastycznie!

Fotogaleria poniżej:

Czytaj więcej...

Rajd Rowerowy do Wiewiórowa!

Szczegóły

 

Czytaj więcej...

Dzień Mamy!

Szczegóły

Dzień Mamy

Dzień Matki to wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka. W tym dniu wyrażają swoją wdzięczność, szacunek oraz miłość. Z okazji Dnia Matki, dzieci ze świetlicy w Wyszewie na zajęciach plastycznych, wykonały niespodzianki dla mam. W czasie zajęć świetliczaki wyklejały na drewnianej desce bukiet kwiatów. Dzieci chętnie tworzą piękne prace zwłaszcza jeżeli sięgają po nowe materiały. Przepiękny obrazek na pewno sprawi radość każdej mamie.

Czytaj więcej...

Rajd rowerowy do Manowa!

Szczegóły

 

Czytaj więcej...

Dzień Flagi !

Szczegóły

 

2 maja-Dzień Flagi

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W związku ze zbliżającym się majowym świętem, dzieci uczęszczające do świetlicy podczas zajęć plastycznych wykonały flagę Polski. Została również przeprowadzona pogadanka na temat świąt majowych oraz historii flagi. Podczas zajęć dzieci wyrecytowały piękne wiersze pt. "Kto ty jesteś?" oraz „Powiewa flaga”.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Ziemi!

Szczegóły

Światowy Dzień Ziemi

Dnia 20 kwietnia br. , podobnie jak w latach poprzednich, dzieci ze świetlicy wzięły udział w „ Światowym Dniu Ziemi". Jak co roku udaliśmy się w nasze piękne lasy,gdzie odbyło się spotkanie z strażnikiem leśnym, panem Krzysztofem Żaczkiem. Podczas pracy uczestnicy używali rękawic ochronnych, a śmieci były zbierane do foliowych worków. Akcja przebiegała sprawnie. Zebraliśmy 2 worki odpadów, wśród których przewagę stanowiło szkło i plastik. Dzieci chętnie i z wielkim przejęciem uczestniczyły w sprzątaniu. Doskonale zdawały sobie sprawę, że czystość naszej Planety Ziemi ,zależy także od nich. Celem naszej wyprawy było uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw spowodowanych zanieczyszczeniem ,grożącym życiu ludzi oraz kształtowanie współodpowiedzialności za stan najbliższego środowiska. Sprzątanie Ziemi zakończyło się wspólnymi lodami,które pani Małgorzata kupiła świetliczakom w nagrodę za ciężką pracę i wytrwałość ,a które wszyscy zjedli z wielkim apetytem,
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz pomoc, w szczególności Nadleśnictwu Manowo,za zakup worków na śmieci oraz pani sołtys Sylwii Krępeć za zakup rękawiczek.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo dziecka w internecie-zajęcia profilkatyczne

Szczegóły

 

„ Bezpieczeństwo dziecka w internecie”

Dnia 18.04.2018 r. w świetlicy odbyły się zajęcia profilaktyczne pt. „ Bezpieczeństwo dziecka
w internecie”. Celem zajęć było zapoznanie dzieci ze wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z internetu, uświadomienie dzieciom roli ograniczonego zaufania do tego , co znajduje się w sieci,wypracowanie zasad mądrego korzystania z internetu. Dzieci w grupach zapisywały
na brystolu jakie są zalety i wady pracy na różnych stronach internetowych oraz napisały kodeks: „ Zasady bezpieczeństwa w internecie”. Po zakończonych zajęciach uczestniczyły zajęciach kulinarnych.

 

Czytaj więcej...

Konkurs Wielkanocny 2018

Szczegóły

 

Konkurs Wielkanocny

Dnia 26 marca br., w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie odbył się konkurs kulinarny dla dzieci pt: „Jajko w potrawie wielkanocnej". Wszystkie dania na powyższą uroczystość przygotowały własnoręcznie lub z pomocą rodziców, dzieci ze świetlicy. Komisja w składzie: sekretarz Gminny Manowo pani Irena Oleksy, radna sołectwa - pani Sylwia Krępeć oraz pan Adrian Staciwa wyznaczyła dwie kategorie: I kategoria - ciasta i II -potrawy wielkanocne. W kategorii pierwszej, miejsce I zajął Andrzej Lipiński za babeczki z czekoladą, II miejsce Jakub Błaszczyk za ciasto „ sernik” i III miejsce Zuzanna Wiśniewska za „ Babeczki świąteczne”. W kategorii drugiej I miejsce zajęła Katarzyna Kowal za „ Jajka faszerowane z pieczarkami”, II miejsce Lena Sobańska za „ Jajka z łososiem” i III miejsce zajęła Katarzyna Żmajlik za „ Jajka z groszkiem”. Wszystkie potrawy były przepyszne. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Radę Sołecką. Atmosfera na spotkaniu była bardzo serdeczna, czas upłynął nam bardzo miło. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym
w zorganizowanie spotkania.

Czytaj więcej...

Powitanie Wiosny 2018

Szczegóły

 

Powitanie Wiosny

21 marca w świetlicy dzieci obchodziły „Pierwszy Dzień Wiosny", pod hasłem: „ WITAJ WIOSNO! RAZEM Z NAMI ŚWIAT POMALUJ KOLORAMI.”. Świetliczaki najpierw wyruszyły z „Marzanną" do lasu. Po wspólnym spacerze, zgodnie z tradycją dzieci pożegnały zimę poprzez podpalenie ekologicznej kukły, którą wcześniej własnoręcznie wykonały na zajęciach technicznych. Jak co roku również dzieci upiekły kiełbaski przy ognisku przygotowanym przez pana Darka Niezgodę.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

Szczegóły

DSCN7993

Czytaj więcej...

Mroźny luty w świetlicy

Szczegóły

 

Czytaj więcej...

Zajęcia kulinarne !

Szczegóły

 

Czytaj więcej...

Dyskoteka Walentynkowa

Szczegóły

 

 

Czytaj więcej...

Turniej tenisa stołowego 2018

Szczegóły

 

27 stycznia br.. z inicjatywy Jakuba Chotkowskiego, został rozegrany Czwarty Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala w Gminnym Ośrodku Kultury w Wyszewie. Turniej był skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych. Do udziału zgłosiło się wielu chętnych. W kategorii „Dzieci” miejsce I zajął Krzysztof Rembisz, miejsce II Bartosz Pietrzak natomiast miejsce III Józef Artym. W kategorii „Młodzież” miejsce I zajął Radosław Chotkowski, drugie Julia Zawadzka miejsce III Jakub Chotkowski. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami, natomiast pozostali otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej...

FERIE W ŚWIETLICY

Szczegóły

 

 

Czytaj więcej...

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ

Szczegóły

 mc

Czytaj więcej...

Spotkanie wigilijne

Szczegóły

spotkanie wigilijne01015 grudnia br. odbyło się spotkanie wigilijne. Na początku dzieci uczęszczające do świetlicy zaśpiewały przepiękne kolędy. Było również wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń oraz poczęstunek. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim aktywnym mamom za współpracę ze świetlicą, radzie sołeckiej, pani sołtys Sylwii Krępeć, za to, że w czasie wszystkich imprez, które odbywają się w świetlicy, możemy na nich liczyć.

Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Żeby ten magiczny, świąteczny czas każdy spędził w gronie najbliższych, w miłej, ciepłej atmosferze. Życzymy wszystkim najjaśniejszej gwiazdki, przepięknej choinki, smacznego karpia w wigilię oraz moc prezentów. W Nowym zaś, 2018 Roku, niech wszystko będzie lepsze niż w poprzednim i tak niech się dzieje już, co rok. Życzymy, więc pomyślności, samych radosnych chwil i jak najwięcej rodzinnej miłości. Wspólnie z Wami dzielimy się opłatkiem. Niech będzie to zapowiedź wszystkiego, co najlepsze w przyszłości. Życzą dzieci ze świetlicy w Wyszewie wraz z Panią Małgorzatą Kowal.

Czytaj więcej...

Warsztaty –wianki adwentowe

Szczegóły

WARSZTATY- WIANKI ADWENTOWE009Dnia 01.122017 r. w świetlicy w Wyszewie odbyły się warsztaty robienia wianków adwentowych. Zajęcia prowadziła pani sołtys Sylwia Krępeć. Pani Sylwia krok po kroku pokazała w jaki sposób można samodzielnie wykonać wianek. Wszystkie wianki udały się znakomicie!

Czytaj więcej...

ANDRZEJKI

Szczegóły

andrzejki13Dnia 29 listopada br. o godz.14: 00 w świetlicy w Wyszewie odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Wszyscy bawili się świetnie, a powodów do radości było wiele. Wróżki przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość. Nie zabrakło ustawiania bucików. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Świetliczaki doskonale się bawili tańcząc w rytm ulubionej muzyki.

Czytaj więcej...

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Szczegóły

11 listopada021Dnia 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. To wielka data- symbol miłości do ojczyzny, walki o wolność, wiary i zwycięstwa. 08 listopada br. wychowankowie świetlicy uczestniczyli w zajęciach, mających na celu uczczenia 99 rocznicy niepodległości naszego kraju. Dzieci biorące udział w spotkaniu, wysłuchały pogadanki na temat powyższego święta. Podczas zajęć dzieci w kolorowały godło, flagę oraz zrobiły kotyliony narodowe.

Czytaj więcej...

Pamiętajmy o mogiłach na "wyszewskich cmentarzach"

Szczegóły

stroiki014Dnia 26 października br. w świetlicy zostało zorganizowane spotkanie w ramach akcji „Pamiętajmy o mogiłach na wyszewskich cmentarzach". W spotkaniu tym uczestniczyła Pani sołtys Sylwia Krępeć, instruktor świetlicy , dzieci oraz mamy. Pod kierownictwem pani Sylwii Krępeć i pani Małgorzaty Kowal, dzieci wykonały stroiki, które 30 października zanieśliśmy na cmentarze. Dzięki tej akcji ,żadna mogiła w tym wyjątkowym dniu 1-ego listopada nie zostanie pominięta. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz pomoc,a w szczególności Nadleśnictwu Manowo za przekazanie nam środków na zakup zniczy i kwiatów.

Czytaj więcej...

KONKURS

Szczegóły

KONKURS013Dzieci ze świetlicy wzięły udział w konkursie „ Moje miejsce do spędzania wolnego czasu.” Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w czasie „ I Biesiady Wyszewskiej”. Wszystkie dzieci, które zgłosiły się do konkursu otrzymały nagrody. Uczestnikom gratulujemy. Organizatorem konkursu była Rada Sołecka Wyszewo oraz Stowarzyszenie „ Przyjazna Dłoń”.

Czytaj więcej...

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Szczegóły

DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ15Z okazji Dnia Nauczyciela, podczas zajęć plastycznych, dzieci ze świetlicy wykonały własnoręcznie laurki dla swoich ulubionych nauczycieli.  
Uczestnicy zajęć stworzyli przepiękne „kartki". Podczas pracy widać było ich ogromne zaangażowanie i zadowolenie z efektów końcowych.

Czytaj więcej...

RAJD ROWEROWY

Szczegóły

glownewyszewo

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA KULINARNE

Szczegóły

GŁÓWNE

Czytaj więcej...

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Szczegóły

SPRZĄTANIE ŚWIATA037Dnia 22 września br. dzieci ze świetlicy Wyszewie, wzięły udział w akcji „ Sprzątanie świata”. Jak co roku udaliśmy się do pobliskich lasów.
„Świetliczaki” chętnie sprzątały świat i dokładnie segregowały zebrane odpady, wykazując się przy tym dużą wiedzą. Cieszymy się, że choć tak mogliśmy pomóc oczyścić Naszą Planetę. Pani sołtys Sylwii Krępeć dziękujemy za zakup worków i pysznych lodów.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNA DROGA

Szczegóły

BEZPIECZNA DROGA027Wraz z początkiem roku szkolnego wzrasta natężenie ruchu drogowego.
Bardzo często najmłodsi nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, zachowując się nierozważnie i niebezpiecznie. Przez cały tydzień w świetlicy tematem zajęć była „Bezpieczna droga do szkoły i świetlicy”. Dzieci poznały podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do świetlicy i szkoły. Na zajęciach zostały omówione podstawowe zasady obowiązujące w ruchu drogowym, sygnalizacji świetlnej, przejścia dla pieszych, znaków drogowych, przejścia poboczem oraz jazdy na rowerze. Po wspólnej pogadance każde dziecko otrzymało odblask do plecaka.

Czytaj więcej...

SPACER DO LASU

Szczegóły

GŁÓWNE

Czytaj więcej...

WAKACJE 2017

Szczegóły

 

główne

SPRAWOZDANIE WAKACJE 2017 (KLIKNIJ TUTAJ)

Czytaj więcej...

"WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI"

Szczegóły

Udział dzieci w Gminym spotkaniu integracyjnym
 " WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI"

Czytaj więcej...

Plan pracy

Szczegóły

Plan pracy świetlicy wiejskiej w okresie zorganizowanych zajęć wakacyjnych Wyszewo 2017

Czytaj więcej...

Maj

Szczegóły

glowne

Czytaj więcej...

DZIEŃ DZIECKA

Szczegóły

DZIEŃ DZIECKA2003 czerwca br. na palcu rekreacyjnym przy GOK, odbył się Dzień Dziecka. Organizatorzy zamówili dla maluchów dmuchany zamek, z którego można było korzystać do woli oraz wiele gier i zabaw. Dzieci chętnie brały udział w konkursach sprawnościowych zorganizowanych przez instruktora Małgorzatę Kowal i panią Kamilę Sobieraj. Pan Jacek Jachimowski z Klubu Sportowego „LOTNIK" w Rosnowie, zorganizował turniej strzelecki dla dzieci. Pierwsze miejsce w strzelaniu do celu zajął Bartosz Sobański, drugie Bartosz Hoffmann, a natomiast III miejsce Bartosz Pietrzak. W czasie imprezy odbył się konkurs plastyczny pt: „Zwierzęta naszych lasów". Pierwsze miejsce zajęła Roksana Bunga, drugie Adrian Łukowski, trzecie Sandra Gałka. Przygotowane atrakcje cieszyły się wielkim zainteresowaniem, a każda konkurencja była nagradzana słodkim upominkiem. Podczas imprezy na grillu skwierczały smakowite kiełbaski dla wszystkich chętnych oraz pyszne ciasto upieczone przez mamy.
Sołtys Sylwia Krępeć, Rada Sołecka oraz instruktor Małgorzata Kowal dziękują wszystkim za zaangażowanie w organizację imprezy.

Czytaj więcej...

WAKACJE

Szczegóły

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU 7-13 LAT NA ZAJĘCIA WAKACYJNE

DZIEŃ MATKI

Szczegóły

 główneZ okazji Dnia Matki, dzieci ze świetlicy w Wyszewie na zajęciach plastycznych, wykonały niespodzianki dla mam. Okazuje się, że nawet zwykły słoik lub butelka o ciekawym kształcie może stać się niepowtarzalnym prezentem. Świetną techniką do zdobienia jest metoda decoupage. Aby opanować tę sztukę nie trzeba wielkich zdolności, wystarczy odrobina cierpliwości i wyobraźni. Podczas wykonywania prac plastycznych przez dzieci widoczne było zaangażowanie oraz chęć osiągnięcia celu. Pozwoliło to na stworzenie pięknych, niemalże dzieł sztuki o różnym przeznaczeniu użytkowym. Wazon czy słoiczek na pewno sprawi radość każdej mamie.

Czytaj więcej...

KWIECIEŃ W ŚWIETLICY

Szczegóły

GŁOWNE

Czytaj więcej...

Zrób porządek na planecie. Czysto musi być na świecie!

Szczegóły

sprzątanie świata 27

Czytaj więcej...

Jajko w potrawie wielkanocnej

Szczegóły

główneDnia 11 kwietnia br., w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie odbył się konkurs kulinarny dla dzieci pt:„Jajko w potrawie wielkanocnej". Wszystkie dania na powyższą uroczystość przygotowały własnoręcznie lub z pomocą rodziców, dzieci ze świetlicy.W konkursie wzięło udział 26 dzieci.

 

 

Czytaj więcej...

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie